Stavební společnost


Informace o společnosti

 

Stavební firma Maslík byla jako fyzická osoba založena Vincentem Maslíkem v roce 1991. Původně byla firma založena na elektroinstalační práce, okruh činností se však postupně rozšířil na veškeré stavební a řemeslné práce.

V roce 2003 se firma vlastnicky transformovala na společnost s ručením omezeným a vznikla tak stavební společnost MV STAV CZ s.r.o.

Předmětem činnosti společnosti je kompletní bytová a průmyslová výstavba včetně zpracovnání projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení až po předání hotového díla s úspěšnou kolaudací. Společnost dále provádí rekonstrukce a dílčí opravy. Struktura a kapacita podniku dovoluje realizaci a zajištění i velmi náročných zakázek. Pro nás však není důležitá velikost zakázky, ale spokojenost klienta, spočívající v kvalitě provedených prací, spolehlivosti, přijatelné ceně a v individuálním přístupu k zákazníkovi.

K provádění těchto staveb má společnost k dispozici tým techniků, dále vlastní zkušené pracovníky zednických, instalatérských, stolařských a jiných řemeslných profesí. V současné době se stav zaměstnaců ústálil na počtu dvaceti lidí.

Společnost disponuje vlastním technickým vybavením jako jsou stavební výtahy, stavební vrátky, shozy materiálu, lešením, dopravními prostředky, řezacími stroji a malou mechanizací.

Společnost sídlí ve vlastní budově ve Vratimově, kde je její administrativní centrum a sociální zázemí pro zaměstnance. V pronajaté dílně provádí zámečnické a stolařské práce. 

Dlouhodobá spolupráce s renomovanými investory je nejlepším důkazem, že společnost MV STAV CZ s.r.o. odvádí zodpovědnou a kvalitní práci ke spokojenosti zákazníků.

O skutečnosti, že nejsme nováčky v oboru svědčí i naše reference.